Забавна історія драматичного сюжету «Свято» відбувається на тлі трагічного періоду другої світової, де дивом залишилися живими, городяни блокадного Ленінграда, голодні, знедолені, але не зломлені люди, відчайдушно продовжують чинити опір ворогові і тяжке, безрадісне ситуації напередодні новорічних гулянь. Громадяни, чудово усвідомлюють безглуздість несвоєчасного веселощів в такі важкі часи для всього народу, однак бажання хоч на короткий час забути жах бомбардувань, щоденні смерті сусідів, страх перед можливою окупацією фашистами улюбленого будинку, змушують згадати колишні, мирні, щасливі роки.

Кожна людина, у міру можливостей готується до довгоочікуваної події, сподіваючись, що це буде останній рік нестерпних випробувань, і незабаром прийде благословенне звільнення від жахливих мук. Невеликому, тихому сімейству Воскресенських, неймовірно пощастило, коли вдалося дивом роздобути худу тушку справжньої курки, належної стати найголовнішою прикрасою святкового застілля. Рідня з неприхованою надією поглядає на давно забутий раритет, але виникає досить непросте питання, яким чином готувати страву.

Проблема цілком з’ясовна, всі домочадці без поняття яким чином готується птах, адже раніше, герої належали до привілейованого спільноти, маючи власну прислугу і особисту куховарку. Фільм Свято (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Красовський
Актори: Ян Цапник, Павло Табаков, Тимофій Трибунцев, Анфіса Черних, Олена Бабенко, Анастасія Чистякова та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress