Час дії — Перша Світова війна. Канадський тоннельщик отримує наказ прокласти тунель під усіма траншеями, глибоко під землею, щоб союзники змогли непоміченими пробратися до німецької базі. Ось тільки коли загін солдатів майже пробрався до призначеної мети, вони стикаються з неймовірним жахом, з якою не зрівнятися багато кошмари траншейної війни на верху. Німці відчували біологічна зброя та її застосування на людях родило страшних створінь. Тривають останні дні Першої світової війни. Канадському туннельщику наказано провести команду союзників до німецької базі, прихованої глибоко нижче будь траншей.

Німці втратили контроль над небезпечним біологічною зброєю, яке перетворює людей на божевільних убивць. Загін опиняються в пастці. Не так страшний Західний фронт, як те, що знаходиться під ним. Події відбуваються в останні дні Першої світової війни в листопаді 1918. Ударний загін з американських і британських солдатів, а також канадських прохідників отримують завдання досліджувати величезний підземний бункер німецького заводу. Фільм Траншея 11 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У цьому році німецький командир військ Райнер, також відомий як «Пророк», нібито працював над новим високонебезпечним зброєю. У той же час, німецький загін відряджений, щоб усунути всі сліди його етично сумнівних досліджень.

Режисер: Лео Шерман
Актори: Россіф Сазерленд, Карін Ванасс, Роб Арчер, Шон Бенсон, Чарлі Каррік, Тед Атертон, Адам Хертіг, Роберт Штадлобер, Люк Хамфрі, Джон Б. Лоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress