До чергової річниці перемоги у Великій вітчизняній війні на екрани вийде фільм «Три дні до весни». Фільм — драма переносить глядача в блокадний Ленінград. Фашисти взяли в блокаду місто на Неві восени 1941 року, більше дев’ятисот днів блокади закінчилися в кінці січня 1944 року. Що відбувалося за цей час в Ленінграді, скільки людей загинуло від голоду і холоду, скільки загинуло від щоденних артилерійських обстрілів і скільки пропало безвісти.

Але життя там, в блокаді не припинялася ні на хвилину, місто жило і продовжував боротися за життя. Вся країна знала, що місто бореться і з останніх сил намагалася прорвати блокаду або допомогти обложеному місту. Події у фільмі відбуваються в кінці лютого 1942 року. Під час чергового артилерійського обстрілу один зі снарядів влучив у «Блок А» Інституту експериментальної медицини, саме тут зберігалися штами смертельних вірусів, які досліджували в інституті і саме тут працює молодий лікар Марицкий. Після огляду руйнувань співробітники лабораторії з’ясували, що з «Блоку А» піддалося обстрілу зникли деякі зразки вірусів.

Зникнення особливо небезпечних вірусів, в місті, що знаходиться в блокаді це був надзвичайний випадок. До розслідування підключилося слідчі органи в особі офіцера НКВД Андрєєва. Фільм Три дні до весни (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Касаткін
В ролях: Олена Лотова, Євген Сидіхін, Владислав Абашин, Ігор Грабуза, Кирило Плетньов, Юрій Іцков, Поліна Красавіна та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress