Фільм Весілля в Малинівці (1967) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У тисяча дев’ятсот шістдесят сьомому році режисер Андрій Тутишкін створює веселий музичний комедійний художній фільм «Весілля в Малинівці». Головними героями цієї кінострічки стала молода дівчина Яринки, яка живе разом зі своєю матір’ю — вдовою в невеликій українській села Малинівці. Дівчина радіє життю, адже вона закохана в молодого хлопця з цього села – В Андрейку, і вони навіть подумують про те, щоб одружитися. Але так як дія відбувається в роки громадянської війни, то й зміна влади в села відбувається дуже часто.

Але крім цих поганих подій у села відбуваються і більш веселі, так, наприклад, у села поселяється молодий чоловік Яшка, чия село згоріла, і він, піддавшись умовлянням коменданта цього села, зупиняється тут. Так як він йшов з війни, то добре навчений військовій справі, тому йому дуже легко керувати жіночим гарнізоном. Але одного разу влада в села захоплює пан – отаман Грицько Таврійський. Він спеціально приїжджає в село і встановлює в ній свої закони і правила, адже тут живе його батько, колись дуже багата людина.

Пан – отаман Грицько Таврійський сподівається на те, що його батько дасть йому гроші, щоб і далі продовжувати утримувати його загін. Фільм Весілля в Малинівці (1967) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Тутишкін
Актори: Валентина Ніколаєнко, Зоя Федорова, Гелій Сисоєв, Євген Лебедєв, Андрій Абрикосов, Микола Сліченко, Володимир Самойлов, Григорій Абрикосов


загрузка...