загрузка...


1941 рік. Самий початок кровопролитної війни став величезним ударом для багатьох людей. Під час військової метушні батьки втрачають свою маленьку дочку Анну. Вони не бачать сенсу шукати її під час всього пекла, тому вирішують змиритися. Дорослі сподівалися на те, що дівчинці все-таки вдалося покинути місто під час німецької окупації разом з іншими біженцями. Коли німецькі війська вторглися в місто, то почалися масові розстріли. Всюди кров і плач дітей. Страшне видовище. Деякі городяни були піддані болісними допитами. Після цього не всім вдалося повернутися додому цілим і неушкодженим.

Анна розуміла, що їй не можна залишатися на вулиці, адже будь-який фашист міг визначити її національну приналежність, і тоді від проблем не втекти. В цей самий момент серед натовпу знайшлися добрі люди, які пошкодували маленьку дівчинку. Вони ризикували власними життями, сховавши Анну в підвалі. Це темне і сире приміщення стало для дівчинки справжнім порятунком, незважаючи на те, що вона до останнього не знала, чому їй доводиться ховатися.

Анна ніяк не могла повірити в те, що за межами цього місця її чекає загибель. Єдиний зв’язок із зовнішнім світом був через маленьке запорошене віконечко. Фільм Війна Анни (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Федорченко
Актори: Марта Козлова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress