Наступ німецьких військ був стрімкий. Восени 1941 року фашисти просунулися далеко вперед і незабаром успішно окупували Ленінград. Російські війська всіма силами намагалися прорвати оборону, але дістатися до місцевих жителів так і не змогли. Тільки один шлях залишався відкритим, допливти до берегів можна було тільки по Невській затоці, де німці ще не встигли зайняти морський простір. Дістатися до суші було не просто, занадто багато нюансів, але труднощі не зупиняли відважних сміливців, готових заради порятунку зовсім незнайомих людей ризикувати власними життями. Поки місцеві жителі страждали через відсутність харчування, за межами міста велися ретельні підготовки рятувальних операцій.

Величезна баржа під номером 752 однією з перших ризикнула під покровом ночі підійти близько до захопленого місту. У ленінградців з’явилася відмінна можливість покинути окуповане місто і дістатися до безпечного місця. План був ретельно підготовлений, але ніхто не міг передбачити дії противника, виявив чужий плаваючий апарат. Люди скористалися останнім шансом і в поспіху покидали рідні домівки, пересідаючи на баржу. Фільм Врятувати Ленінград (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ніхто не хотів мучитися від голоду і продовжувати страждати від ненависних дій жахливих загарбників. Серед перших врятованих виявляються закохані Костя і Настя. Вони ледь залишилися в живих, і тепер могли зітхнути полегшено.

Режисер: Олексій Козлов
В ролях: Марія Мельникова, Андрій Миронов-Удалов, Гела Месхі, Анастасія Мельникова, Валерій Дегтяр, Марина Комарова, Віталій Кіщенко, Олексій Шевченков, Борис Щербаков, Інга Оболдіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress