Ніколи Ноні не думав, що потрапить на війну. Але коли треба було йти за честь країни він не міг залишатися осторонь. Багато хто залишилися лежати на полі битви, багато повернулися покаліченими. Герой картини теж постраждав, причому незважаючи на те, що залишилися цілі і руки, і ноги і навіть поранення отримав майже незначні, проте тепер його здоровим і не можна назвати щасливчиком. Одного разу під час чергової операції в Газі Ноні разом зі своїми товаришами вирушив на завдання.

Але в той момент, коли вже кожен сидить на бронетранспортері думав, що залишилися живі і дуже скоро опиняться у своїй частині, трапляється нещастя, бетеер наїжджає на міну. Ноні опиняється в госпіталі з важкою контузією. Скоро лікарі роблять висновок, що контузія спонукала тяжке порушення психіки. Контужений Ноні не представляє ніякої небезпеки для навколишніх, але він став представляти себе зіркою року.

Він упевнений, що він співак і звуть його Амнон. За повчанням психіатра близькі Ноні роблять вигляд, що їх товариш і близька людина насправді рок-зірка. Фільм Все зруйновано і танцює (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ноні Геффен
В ролях: Гилат Анкори, Елла Армони, Двір Бенедек, Ноні Геффен, Беа Брокс, Кобі Фарадж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress