Фільм Всевидюче око (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм виробництва Великобританії режисера Гевіна Худа. Світова прем’єра відбулася у вересні 2015, в Росії ж фільм буде показаний в червні 2016. Режисер вже відомий глядачеві за картинами «Гра Ендер» і «Люди Ікс». Картина розповідає про захоплення групи терористів в Кенії. Захоплення йде за планом. Але в один момент з’являється дівчинка, яка нічого не підозрює про що йде в 10 метрах від неї військової операції і в результаті гине. Історія про майбутньому, коли людям допомагають нові технології. Дрони проникають у недоступні місця і запобігають терористичні акти.

Тепер при захопленні територій не гинуть солдати, за них все роблять дрони, керовані операторами. Безпілотні машини вже давно виконують саму небезпечну роботу, не даючи гинути солдатам і мирним жителям. Оператори несуть відповідальність за кожну невинну віднесену життя. Але настає той момент, коли необхідно не тільки холоднокровність машини, а людське усвідомлення можливих наслідків її дій. Фільм Всевидюче око (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головний герой, на кому лежить смерть невинної дівчинки, намагається відстояти свою точку, але ця війна розставить все на свої місця. Ця картина розповідає нову сучасну історію війни. У фільмі взяли участь Хелен Міррен, Аарон Пол та інші актори.

Режисер: Гевін Худ
В ролях: Faisa Hassan, Aisha Takow, Armaan Haggio, Хелен Міррен, Bob Chappell, Alex Gallafent, Аарон Пол, Бабу Сизей, Карл Б’юкс, Кейт Ликориш


загрузка...