загрузка...


Йшов останній тиждень наймасштабнішої і руйнівної світової війни, розв’язаної німецькими нацистами. Жорстоке протистояння потроху затихало, люди очікували довгоочікуваного перемир’я, яке остаточно завершить цю кровопролитну епопею, що забрала мільйони людських життів. Загін німецьких солдатів вирішує ігнорувати повідомлення про прийняті Німеччиною умови негайної капітуляції. Вони продовжують атакувати розташування військ противника, що завершується крахом британського літака, що перевозить групу військовослужбовців, які раділи поверненню додому. Всі англійські солдати, присутні на борту підбитого транспорту, загинули напередодні перемоги.

Пощастило вижити єдиній людині, яка встигла своєчасно катапультуватися і благополучно приземлитися. Однак Сідні Бейкер опинився на ворожій території, що істотно ускладнювало його становище. Вижити в оточенні ворогів одному практично неможливо. Несподівано він зустрічається з американським бійців, які опинилися в схожій ситуації.

Тепер вони будуть діяти спільно, намагаючись подолати лінію фронту і дістатися неушкодженими до розташування військ союзників. Фільм За лінією (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Міллс
Актори: Chris Walters, Darren Andrichuk, Джейсон Міллс, Джексон Берлін, Гарнет Кемпбелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress