Фільм Жовті птахи (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія розбита на чотири глави, фокус між якими постійно переміщується завдяки флешбекам, які поступово розкривають правду про те, що сталося з двома кращими друзями в Іраку. Брэндан Бартл і Деміен Мерфі познайомилися під час навчання у військовій академії і разом вирушили у свій перший тур в Ірак. Кращі друзі, вони в добрих відносинах з сім’ями один одного, тому Брэндан з готовністю обіцяє місіс Мерфі, що буде піклуватися про її сина і не допустить, щоб з ним трапилася біда. Але біда трапилася і додому Брэндан повернувся один, а рядовий Мерфі потрапив до списку безвісти зниклих.

Що конкретно з ним сталося, матері не повідомляють, тому невтішна жінка намагається добитися правди від кращого друга свого сина, а той ніяк не може прийти в себе після відрядження на війну, страждаючи від посттравматичного синдрому, перманентної депресії, все далі заглиблюючись у пляшку і в свої похмурі спогади.

Що ж трапилося там, на війні, з найкращими друзями? Розслідування ведеться і вся похмура правда ось-ось випливе назовні… Фільм Жовті птахи (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Мурс
В ролях: Олден Эренрайк, Дженніфер Еністон, Тай Шерідан, Джек Х’юстон, Тоні Коллетт, Джейсон Патрік


загрузка...