«Злодійка книг» — це фільм на військову тематику, знятий кінокомпанією 20th Century Fox за мотивами роману «Книжковий злодій» Маркуса Зузака. Події відбуваються в 1939 році в Німеччині. Важкий час, де в людях проявлялися всі приховані до цієї пори якості. Але, яке б не було час, кожна людина повинен твердо знати, що таке відвага, честь і гідність. І недарма слоган цієї кінострічки «Відвага без зайвих слів», адже коли людство на порозі другої світової війни, яка назавжди забере з життя багатьох близьких людей і багатьох членів сім’ї, то немає часу на розмови, потрібно лише діяти.

Головна героїня — дев’ятирічна, не утворена дівчинка Лізель потихеньку вчиться і читання стає невід’ємною частиною її життя. Дівчинка знайомиться з новим для себе, шалено захоплюючим світом книг, в яких вона не тільки дізнаються багато нового, але також має можливість здійснювати самі незабутні подорожі у своєму житті, повністю занурюючись у фантазію. Нестача книг штовхає дівчинку на крадіжку. Але найстрашніше в тому, що фашисти по всій країні починають спалювати «небезпечний матеріал», вважаючи, що там зберігається занадто багато інформації. Фільм Злодійка книг (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відбувається шокує дівчинку і змушує задуматися про те, який жах коїться навколо. Юна Лізель починає розуміти більше про країну, в якій вона живе, про людей, що її оточують і війні.

Режисер: Брайан Персивал
В ролях: Софі Нелисс, Джеффрі Раш, Емілі Уотсон, Бен Шнетцер, Ніко Лирш, Роджер Аллам, Барбара Ауер, Карина Візі, Олівер Штоковски, Райнер Бок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress