На уроках історії студенти вивчають події великої війни у В’єтнамі. Тисячі нещасних солдатів, серед яких були американці, які віддали свої життя за честь і свободу рідної країни. Жорстока і кровопролитна війна забрала багато невинних доль військових бійців, залишивши пам’ятний відбиток в історії держави. Група студентів вирішує відправитися в наукову експедицію по джунглях В’єтнаму, щоб вивчити пам’ятні місця та дослідити незнайому місцевість. Розташувавшись на території півострова, герої приступають до екскурсії. Вони знаходять безліч цікавих штучок, в тому числі і останки снарядів.

Однак поступово, хлопці починають помічати, що в окрузі відбуваються дивні і лякаючі події. Хтось ніби переслідує їх і спостерігає зі сторони. Друзі з жахом усвідомлюють, що крім непрохідних джунглів і дикої природи, тут існує щось зловісне і страхітливе. Загиблі солдати немов повстають з мертвих, а минуле стрімко вривається в їхнє життя, і тепер не залишить у спокої. Фільм Зниклі без вести. Велике Зло (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Приятелі виявляються в серйозній небезпеці, а їх життя знаходяться під великою загрозою. Чи зможуть вони вибратися з пастки і уникнути смерті, ставши бранцями страшного і жахливого півострова?

Режисер: Абішек Дж. Баджадж
В ролях: Валері Бентсон, Ван Лам Виссай, Куля Сара, Марк Матула, Сахаджак Бунсанакит, Ден Ренальдс, Оуен о’брайен, Байрон Бішоп, Лі Мейсон, Пітер Алан Ллойд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress