Фільм Зоопарк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Війна безпардонно виривається в людські життя, і змінює їх. Так само вона впливає на всі сфери життя, які в мирний час доставляють людям лише радість і позитивні емоції. Події відбуваються в самий розпал другої світової війни, в Британському місті Белфаст. Місцевий зоопарк виявляється під загрозою існування, адже жорстокі фашисти збираються розбомбити. Безславні покидьки збираються знищити житло сотні невинних тварин, які радували відвідувачів в довоєнні часи. Героя фільму звуть Тому, і він разом зі своїми друзями, вирішується на дуже сміливий крок.

Підлітки рятують із зруйнованого авіаударами зоопарку, слоненя. Тепер трьох героїв і врятована тварина, чекають дивовижні пригоди. Адже зустріти на просторах Сполученого королівства трьох хлопців і слона, не таке вже й часте, і насправді унікальне видовище. Підлітки повинні знайти для бідної тварини новий будинок, але це зовсім не так просто.

Фільм розповість про такі прості речі як дружба, любов до ближнього та співчуття. Навіть якщо на порозі стоять важкі часи, ніколи не треба забувати про те, що ти людина. Фільм Зоопарк (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Колін МакИвор
В ролях: Тобі Джонс, Пенелопа Уілтон, Арт Паркінсон, Деміан О Хейр, Йен МакЭлхинни, Емі Хубермэн


загрузка...