загрузка...


Продовження захоплюючого мультфільму про тямущу дитину, яка в минулій частині потрапила в дивовижні пригоди. На цей раз історія буде представлена в 13 серіях. Глядач стане свідком, як живе проста Щаслива родина. Батьки мріяли про другу дитину. ТІМ вже підріс, йому 7 років, а тому вони зможуть приділяти час і другому чаду. Від цього хлопчик не постраждає, адже батьки все ще балують синочка іграшками і смачними солодощами. Тільки з їх рішенням не згоден, сам Тім. Коли в сім’ї з’явився маленький братик, йому здалося, що батьки перестали його любити і абсолютно про нього забули.

Він був дуже засмучений, але найбільше його турбувало поведінку брата, яке не було схоже на те, як поводяться інші немовлята. Нехай він і малий, але носить діловий костюм і поводиться дуже серйозно. У той момент, коли над сім’єю нависла небезпека, брати змогли знайти спільну мову і стати однією командою. Вони вміло впоралися з усіма проблемами. Мультфільм Бос-молокосос: Знову в справі 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки на цей раз їх чекають нові пригоди, повні різних небезпек і сюрпризів. Сімейка не здається, вони готові протистояти всім неприємностям, якими б непередбачуваними і насиченими події не були.

Режисер: Аллан Якобсен
Актори: Джон Пол Карліак (Boss Baby), Пірс Генон (Tim), Кевін Майкл Річардсон (Jimbo), Alex Cazares (Staci), Девід В. Коллінз (Dad), Хоуп Леві (Mom), Ерік Белл мл.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress