Сюжет фантастичного мультсеріалу «Даллас и Робо» розгортається у вигаданому світі, де існує якийсь вселенський змову, за принципом якого живуть тутешні люди і інопланетні істоти. При чому істоти можуть бути, як поганими, так і хорошими. Головна героїня Аніме-мужня і дуже впевнена в собі дівчина на ім’я Даллас. За довгі роки роботи міжгалактичним далекобійником, вона загартувала свій характер. Цинічна і холоднокровна Даллас цілком може захистити себе в цьому жорстокому світі. Раз у раз їй доводиться тримати удар і виплутуватися з різних каверзних ситуацій. У цьому світі кожен сам за себе.

Тут дуже важко знайти друга, так як повсюдно панує підлість, зрада і лицемірство. Але одного разу Даллас довелося врятувати дуже милого воїна-поета з тонкою душевною організацією. Нового знайомого дівчата звали Робо і йому загрожувала вірна смерть, якби Даллас не вдалося визволити його з рук катів. З тих пір Даллас і Робо стали нерозлучними друзями. Вони разом колесять по Галактиці і переживають неймовірні пригоди. Друзям є що розповісти глядачам. Мультфільм Даллас и Робо 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На своєму шляху вони зустрінуть всяких живих істот, починаючи від нечистих на руку далекобійників, закінчуючи інопланетянами, які дуже люблять поласувати человечінкой.

Режисер: Ентоні Стаккі, Phil Andrews, Teddy O’Connor
Актори: Джон Сіна, Кет Деннінгс, Стівен Рут, Тім Блейк Нельсон, Дена Снайдер, Мілана Вайнтруб, Джанкарло Еспозіто, Джейн Лінч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress