Пітер завжди був досить яскравим і незабутнім людиною, яка через свою унікальну дурість постійно примудрявся потрапляти в різні смішні і забавні ситуації, з яких він не міг швидко знайти вихід. Ясна річ, що протягом всіх сезонів, розібратися з усіма проблемами і труднощами Пітеру вдалося виключно за допомогою його коханої дружини, яка завжди поруч і готова допомогти, незважаючи на труднощі. Крім того, що вічно потрібно стежити за недолугим чоловіком, Лоїс повинна встигати справлятися з безліччю інших справ. Разом з Пітером, жінка намагається виховувати трьох дітей.

Старшу доньку звуть Мег і вона вже давним-давно почала страждати від того, що оточуючі люди ніяк не хотіли сприймати її такою, якою вона насправді була. Іноді навіть родичі жартують над нею, замість того, щоб допомогти їй і зрозуміти. Її рідний брат Кріс не користується особливою популярністю серед представниць чарівної статі, саме тому постійно перебуває у страшній депресії, адже він не в силах щось змінити. Мультфільм Гріфіни / Сім’янин 17 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Його поведінка дуже сильно схожа на поведінку батька. Стьюї найменша дитина, але не дивлячись на все це, він вміє домагатися поставлених цілей, чим і відрізняється від інших членів сімейства. В будинку також є пес, який полюбив алкогольні напої і сигарети.

Режисер: Пітер Шин, Джеймс Пурдум, Домінік Бьянчі
Актори: Алекс Борштейн, Алек Салкіна, Джон Вінер, Патрік Варбертон, Денні Сміт, Міла Куніс, Ральф Гармен, Сет Макфарлейн, Майк Генрі, Сет Грін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress