Новітній проект мультиплікаційного формату постане перед глядачами. Він знятий з орієнтиром на відомий багатьом комікс про діяльність і життя Джона Костянтина. Екзорцист зовсім втратив сенс існування. Головний герой нормально ставиться до того, що в будь-який момент його лінія долі може обірватися. Що ж швидше вплине на завершення життя цього персонажа? У нього є два згубних пристрасті. Одне відноситься до здатності викурювати кілька десятків сигарет за добу. А другим згубним фактором, здатним вплинути на тривалість життя Костянтина, є занадто нудна робота.

Діяльність стомлює Джона настільки сильно, що він вже не здатен тверезо оцінювати всю ситуацію, що склалася в його долі. Вигнання демонічних сутностей з нашого світу — це єдине, що призводить Джона одночасно в стан почуття до життя і апатії до всього. Непросте заняття щоразу забирає у Костянтина сили. Він з кожним сеансом стає все менш могутнім екзорцистом. Зіткнення, що виникають з силами темного світу, поступово позбавляють Джона здатності до самовідновлення. Він завжди бореться в нерівних битвах, але виходить переможцем. Секретом успішних боїв Костянтина є його вміння своєчасно проявляти гостроту розуму і хитрість у ставленні до ворога.

Герой цієї історії занадто добре знайомий з тими, хто виявляється його супротивниками. А ще вагомим «аргументом» в боях стає дробовик, що належить персонажу. Мультфільм Костянтин: Місто демонів 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Даг Мерфі
Актори: Метт Райан, Деміан О’Хейр, Лора Бейлі, Емілі О’Брайен, Робін Аткін Даунс, Рейчел Кимс, Джим Мескімен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress