Це історія чотирьох маленьких панд, які рятувалися від стихійного лиха, зруйнував село, де вони проживали. Голод і холод загнали бідних ведмежат в одну з печер. Вони вирішили перепочити і погрітися. Але там виявилися дивні предмети і статуетки з вигравіруваними на них словами. Дурненькі звірята прочитали вголос вибиті на фігурках письмена і обладунки немов прилипли до них. Вони відчули прилив незвичайної енергії і сили, але це тільки злякало їх, так як користуватися їй тваринки не вміють. У них залишається лише один вихід, рухатися на вершину гори до Кунг-фу панда, гуру, який може пояснити їм про новоявленої силі і навчити користуватися нею.

Тепер вони продовжують свій шлях до вчителя, який насолоджується самотністю і спокоєм. Але у нього немає виходу, йому доведеться взятися за навчання чотирьох братів. Новий мультсеріал оповідає про події, які сталися після всіх пригод в повнометражному мультфільмі Кунг-фу Панда 3. Здолавши всіх лиходіїв великий Воїн Дракона вирішує трохи перепочити. Але тут йому на голову звалюється четвірка панд, які самі того не відаючи отримали могутню силу великих воїнів кунг-фу — Чотири Сузір’я.

Тепер По повинен стати вчителем і навчити юних воїнів управляти великою силою. Мультфільм Кунг-фу панда: Лапки долі 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чарльз Адлер
Актори: Лайя ДеЛеон Хейес, Макана Сай, Гуннар Сайзмор, Хейлі Тджу, Стівен Блум, Мік Вінгерт, Черіз Буф, Емі Хілл, Крістофер Свіндл, Джеймс Хонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress