загрузка...


Колись Квітуча держава стала постійно піддаватися нападу Хаосу. Налетая темною силою, він несе руйнування, страждання і біль. Демонічне прояв має незламну міць, з якою ніхто не в змозі один впоратися. Трагедія в залі під час весільної церемонії зруйнувала крихкий світ чарівного міста, розділеного між альянсом і федерацією. Одруження між нащадками ерцгерцогів, повинно було зміцнити союз, що допомогло б спільно впоратися з Хаосом. Але після інциденту, все стало набагато гірше. На всьому континенті розгорілася війна.

А правителі вступили в протистояння, жадаючи всеосяжної влади. Навіть укладений договір не дає права людям одного правителя, їздити по землі, що належить іншій родині. Тео Корнео захищає людей, які піддаються нападам. Він не належить ні до альянсу, ні в федерації, але володіє Печаткою, яка може бути тільки у лорда. Вона дає Тео надприродні сили, що допомагають йому боротися з Хаосом. Мультфільм Легенда про Гранкреста 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чарівник споглядає Лордів за те, що вони відреклися від своєї клятви захищати людство від війни і хаосу, а його друг-лицар сподівається повернути могутність і світ в своє рідне місто. Вони повинні об’єднати свої сили і скріпити їх міцним угодою, що разом дійдуть до кінця.

Режисер: Мамору Хатакеяма
Актори: Сатосі Хіно, Акарі Кіто, Кентаро Кумагаи, Юйти Накамура, Реіна Уеда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress