загрузка...


У восьмому сезоні ми продовжимо дивитися історію про легендарних Ниндзяго. Цих хлопців колись зібрав великий учитель і постарався їх навчити всьому, що знає сам. Чоловік був упевнений, що в світі відбувається багато небезпечних речей і незабаром зло почне відроджуватися. Довгий час у країні процвітали мирні часи, але з часом його побоювання починають підтверджуватися і один за іншим темні клани починають давати про себе знати. На цей раз героям доведеться битися без свого вчителя, так як той був убитий несподівано в одному з протистоянь, що хлопцям було важко пережити, але здаватися вони не мають права.

Їм доведеться постаратися захистити правителя і запобігти відродження небезпечного клану, який намагається провести ритуал відродження в одному з великих і давніх храмів. Якщо у них вийде все провернути, то країна опиниться у величезній небезпеці і ніхто не знає до чого це може призвести. Звичайно ж воїни не мають наміру допустити подібного і вони бажають зробити все, щоб виконати волю свого вчителя і захистити те, що їм дорого. Мультфільм Лего Ніндзяго: Майстри Спінжитсу 8 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак що їх насправді чекає попереду, і наскільки небезпечним виявиться ворог на цей раз? Та й які таємниці зберігає в собі той клан, який мають намір відродити?

Режисер: Петер Хауснер, Майкл Хельмут Хансен, Трюлле Вілструп
Актори: Пол Добсон, Кірбі Морроу, Джон Новак, Келлі Метцгер, Брайан Драммонд, Брент Міллер, Йен Джеймс Корлетт, Майкл Адамуейт, Вінсент Тонг, Джилліан Майклс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress