загрузка...


Мультфільм «Мегалобокс» 1 сезон 2018. Сидіти тихо і робити тільки, то що говорять, це доля для боягузливих слабаків. Залишатися в тіні або битися, це вирішувати тільки тобі. Наш герой зробив свій вибір, він йде вперед і битися. Мегалобокс це новий напрям у спорті, де атлетичні можливості і передові технології злилися воєдино і від цього союзу у звичного боксу, того самого який ми з вами знаємо, з’явилася нова життя, а точніше нове понад футуристичне майбутнє.

Творцем цього спорту майбутнього став колишній глава великої компанії «Ширато груп», зараз мегалабокс виріс до того, що корпорація організовує та спонсорує турнір з цього видовищного виду спорту преміум класу. Учасники турніру будуть битися по всьому світу, поки не будуть визначені чотири кращих із кращих і ось вони вже будуть битися в мегалонии, а це вже рівень і привілеї і в разі перемоги розкішне майбутнє.

Турнір планується через три місяці, зараз у сміливців є шанс спробувати долю. Серед яких і буде наш герой на ім’я Джейді. Мультфільм Мегалобокс 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Е Моріяма
Актеры: Ё Морияма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress