Є одне містечко, який може назвати себе особливим. Він на перший погляд, не відрізняється від інших, але є в ньому пара неприємних і непомітних деталей. Якщо придивитися, то відразу помітна темна життя цього містечка. Вона укладена в вузьких вуличках і провулках, де таїться величезна безліч злочинців. Всі вони, не турбуються за свою долю, так як вірять у втечу. Власне в цьому містечку, досить високий рівень кримінальної активності і є точне пояснення. Поліцейський відділ, який захищає місто і є винуватцем всіх подій.

Як би копи не намагалися врятувати своє місто, саме вони відповідальні за велику кількість злочинів. Справа полягає в самих поліцейських, які всі як один, без всяких виключень, нездари і дурні. Ці люди у своїх погоні та пошуках бандитів, деколи приносять ще більше проблем. Суцільні невдахи, на яких кожен дивиться косо і з недовірою. Поки бандити веселяться і творять безчинства, поліція намагається їх спіймати. Мультфільм Поліція Парадайз 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки от бій це, йде ще і з їх власної незграбності. Нерозторопність заводить охоронців закону в ситуації, про які й уявити не можна було. Їх невдача, це власне і є життя всього міста.

Режисер: Fill Marc Sagadraca, Matt Garofalo
Актори: Сара Чок, Том Кенні, Девід Херман, Седрік Ярбро, Кайл Кінан, Дена Снайдер, Грей ДеЛісл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress