загрузка...


Багатосерійний мультфільм «Сімпсони» вийшов на екрани ще багато років тому, в далекому 1989 році. Тоді творець мультика і думати не міг, що його картина стане популярною і збере величезну кількість фанатів по всьому світу. Але успіху мультфільму не можна було уникнути, адже він розповідає про життя звичайної американської сім’ї, в якій купу проблем і море кумедних історій. Як вже говорилося, в центрі уваги виявляється звичайна американська сім’я, де діють свої правила і закони. Глава сімейства – Гомер – типовий американець. Невихований, незграбний і грубий чоловік, обожнює сидіти перед телевізором і насолоджуватися пивом.

Гомер дуже любить знущатися над своїми дітьми, а зокрема над сином на ім’я Барт, якого він постійно намагається задушити. Мардж – дружина Гомера – типова домогосподарка, що займається облаштуванням будинку і вихованням дітей. Барт – справжній хуліган, який буває в кабінеті директора школи частіше, ніж у власному будинку. Меггі-єдина адекватна людина в сім’ї і дочка подружжя. Розумна, талановита дівчинка всебічно розвинена і мріє пов’язати своє життя з наукою. Мультфільм Сімпсони 30 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Всі разом головні герої стикаються з різними життєвими ситуаціями і нечасто стають винуватцями комічних подій. Життя героїв хоч і не блищить яскравими фарбами, але цілком весела і радісна.

Режисер: Марк Керкленд, Стівен Дін Мур, Боб Андерсон
Актори: Ден Кастелланета, Меггі Росвелл, Тресс МакНілл, Памела Хейден, Джулі Кавнер, Ярдлі Сміт, Гаррі Ширер, Хенк Азарія, Ненсі Картрайт, Карл Відерготт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress