загрузка...


Канеки Кен втратив пам’ять після битви з Аримой, після цього його обманюють, дають підставних батьків і кажуть, що звати його Сасакі Хайсе, після чого той починає життя з чистого аркуша в ролі мисливця на гулей і наставника загону Qs. В даному третьому сезоні мова піде саме про нього, як про мисливця на гулей. Колись Канеки взяв себе як гуля, однак Сасакі зовсім не такий, він боїться втратити частину себе як людини, тому завжди відкидає цю сторону і відчуває до неї огиду.

Хайсе Сасакі являє собою добродушного, турботливого молодого чоловіка, готовому цілком присвятити себе своїй справі. Він не прагне вбити гуля при першій же можливості і дає шанс здатися по добрій волі, не вдаючись до насильства. У вільний час Сасакі любить читати книги і придумувати різні жарти. Через свою м’якосердечність у нього часто виникають труднощі з підлеглими, які виставляють його в поганому світлі, хоча самого Сасакі це мало хвилює.

Бути може Сасакі зараз живе так, як йому хотілося жити завжди, проте в невіданні постійно жити не можна і одного разу йому доведеться згадати ким він був і що робив! Мультфільм Токійський гуль 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сюхей Моріта
Актори: Нацукі Ханае, Сора Амамія, Сінтаро Асанума, Мамору Міяно, Суміре Морохосі, Сакураи Такахіро, Рай Кугімія

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress