Хіба може зі злочинністю боротися звичайна людина, що не володіє здібностями суперлюдини? Необхідна сила супергероя, яким є чоловік на ім’я Шина Хаята. Він відповідальний персонаж, назвався Ультраменом, і приховував обличчя під металевою маскою. Так він боровся з бандитами довгий час. Незабаром його сила вичерпалася, а могутність випарувалася. Але що робити? Місто звик до присутності подібної особистості. Час прийшов приступати спадкоємцю до такого заняття. Володарем більш міцного тіла і миттєвої реакція став син персонажа – Шинджиро. Правда, він випадково дізнався про надприродні здібності батька.

До нещасливого дня, поки монстри не атакували територію Землі, хлопець жив спокійно і мирно, отримував освіту в коледжі, гуляв з дівчатами і ні про що не турбувався. Всі вважали Ультрамена істинним борцем з нечистю, тепер настав час молодика ставати стражником порядку і видатною персоною на Землі. Мультфільм Ультрамен 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Важкого доводиться йому з новим тереном, але сила і розум батька допоможуть впоратися з обставинами. А вплив суспільства і прохання про допомогу змусять його рятувати людство.

Режисер: Шінджі Арамакі, Кендзі Каміяма
Актори: Д.С. Дуглас, Стівен Блум, Роббі Деймонд, Люсьєн Додж, Такуя Егуті, Даг Ерхольц, Ерін Фіцджеральд, Мегумі Хан, Ейдзі Ханава, Джош Хатчерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress