загрузка...


«Ван Піс» — японський мультсеріал, що розповідає історію молодого мрійника Монки Луффі, з ранніх років грезившего стати справжнім піратом і присвятити своє життя підкорення безкрайніх водних просторів. Одного разу юнак випадково з’їв один з таємничих Диявольських фруктів, дарують людям надприродні здібності, і перетворився. Гумового людини! Тепер у Манки є всі шанси на те, щоб здійснити своє заповітне бажання, і, розуміючи це, він негайно приступає до втілення мрії. І, як і у всіх піратів, у нього теж з’являється, хоча і не найпростіша, але цілком гідна мета – відшукати найбільше на всій Землі скарб, називається Ван-Піс.

Коли-то власником цих незліченних багатств був легендарний капітан Золотий Роджер, король усіх піратів, за довгі роки морських подорожей нагромадив чимало добра, нині захованого в одному з найбільш віддалених і небезпечних куточків планети. Сотні кораблів борознили морські гладі в надії відшукати скарб, але, на жаль, жодна з спроб так і не увінчалася успіхом. Мультфільм Ван Піс 1 сезон (1999) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи вдасться «новобранцеві» Манки зробити те, що виявилося не під силу навіть самим досвідченим піратам його часу? В чиїх руках у підсумку виявиться Ван-Піс?

Режисер: Сакай Мунехіса, Коносуке Уда, Хіроакі Міямото
Актори: Тика Оцука, Маюмі Танака, Ікуе Отані, Кадзуо Накаї, Хірата Хіроакі, Тоні Бек, Акемі Окамура, Масато Обидва, Лорен вірніше, Каппей Ямагучі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress