Перехідний період — що це за звір і з чим його їдять? А це, для підлітків, просто досі незвідане стан душі тіла, коли вони починає усвідомлювати різницю між статями (між жінками і чоловіками), не тільки завдяки батькам, які починають «мимрити» відповідаючи на питання — звідки беруться діти, але завдяки викладачам, які займаються з учнями культурою статевої освіти, що знаходяться як раз у відповідному віці — пубертатному періоді. Наші герої усвідомивши всю принадність цього періоду, обзавелися якимись монстрами статевого дозрівання, які і починають диктувати підліткам, що і як треба робити, якщо раптом відчуєш приємну знемогу в нижній частині свого тіла.

Нік, Міссі, Джей, Ендрю і Джессі повною мірою відчули всі принади статевого дозрівання і в міру розуміння цього цікавого і вельми відповідального періоду, частенько влипають в дуже курйозні і абсолютно безглузді ситуації. У кожного з цих персонажів звичайно ж є батьки, і якщо у деяких стосунки з предками довірчі, то дехто, наприклад Джессі, ніяк не може налагодити зі своїми батьками відносини.

Та й як тут налагодиш, якщо родичі ось-ось розлучаться і взагалі залишать хлопця наодинці зі своїми думками і проблемами. Мультфільм Великий рот 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джоель Мосер, Брайан Френсіс, Майк Мейфілд
Актори: Нік Кролл, Джон Малені, Фред Армісен, Джессі Клейн, Джейсон Манцукас, Джордан Пів, Майя Рудольф, Дженні Слейт, Паула Пелл, Ендрю Рэннеллс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress