загрузка...


Нарешті анонсований вихід нового сезону всіма улюбленого нами Аніме! Вихід продовження обіцяли на осінь! «Хвіст феї» — так називається гільдія найсильніших магів у всьому Фіоре, хоча для такого рівня вони дуже Юні. Люсі жила мріями про Хвіст Феї, і ось довгоочікуваний момент настав… випадково, вона зустріла хлопчини-дурника Нацу Драгніла, він проводив її в гільдію! Люсі дуже рада початку нових пригод. Як шкода, що все хороше довго коли-небудь закінчитися. Хвоста Феї більше немає… всі члени гільдії були розпущені після війни з Тартаром.

Всі пішли в різні куточки світу. Люсі стала автором і редактором однієї відомої газети, Нацу відправився на пошуки більшої сили. Але одного разу, через рік, вони зустрілися, радості не було меж, тепер вони мають намір повернути колишню славу гільдії і знову з’єднати всіх колишніх членів воєдино! Мультфільм Хвіст феї 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось і настав момент, якого ми всі чекали, адже тут багато фанатів цього чудового аніме, в якому ми зможемо побачити справжню дружбу і довіру до товаришів. Насичений сюжет, багато смішних сцен а часом дуже сумних, все це ви побачите саме в даному творі.

Режисер: Шінджі Ісіхіра, Hiroyuki Fukushima, Кіїті Сузуні
Актори: Тецуя Какіхара, Ая Хірано, Рай Кугімія, Бріттні Карбівське, Тодд Хаберкорн, Черамі Лі, Тіа Лінн Баллард, Ньютон Піттман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress