Це стало вже нав’язливою ідеєю. Коли невелика забігайлівка під яскравою, кричущої вивіскою «Закусочна Боба 9 сезон», терпить збитки, опиняючись на грані банкрутства, що згодом призводить її до закриття, глава сімейства Балкерів, і за сумісництвом господар закладу, продовжуючи вірити в перспективне майбутнє свого бізнесу, з маніакальною завзятістю знову відкриває цей об’єкт швидкого харчування. І знову, під тріумфальні фанфари, гучні вигуки, під метушливими поглядами клієнтів, відчиняються двері старого — нового громадського харчування.

Сам же шеф-кухар Боб, невтомний оптиміст, поглядає на навколишній світ поглядом пропаленого меланхоліка, бажає єдиного, звільнити всіх ледачих, бездумних працівників, тільки єдина складність, що саме дружина і троє дітей, є такими нездарами. Як і на роботі, вдома, так само відбуваються дрібні, але досить неприємні інциденти, коли дружина постійно пиляє чоловіка за вроджену забудькуватість останнього, особливо це стосується пам’ятних дат, а їх дійсно чимало — дні народження всіх дітей, включаючи дружину, різні річниці, дні, коли вперше зустрілися, поцілувалися і багато іншого.

Лінда, старша з доньок, дивна, позбавлена будь-яких комплексів, працювати на дядька категорично не бажає, вигадуючи неймовірні відмовки, уникаючи виконувати покладені на неї обов’язки кухаря. Мультфільм Закусочна Боба 9 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Бернард Дерріман, Тайрі Ділліхей, Chris Song
Актори: Х. Джон Бенжамін, Ден Мінтц, Юджин Мірман, Джон Робертс, Крістен Шаал, Ларрі Мерфі, Девід Херман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress