Мультфільм Звірі. 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Третій сезон продовжить розповідати нам про непросте життя мешканців кам’яних джунглів. Непросто доводиться тваринам, які довгий час були впевнені в тому, що їм знайдеться місце у великому місті. Але Нью-Йорк виявився зовсім не пристосованим для них і тепер вони бажають докласти всі зусилля до того, щоб повністю змінити своє життя на краще. Вони часто стикаються з величезною кількістю проблем, які не сильно відрізняються від людських. Проте мало хто замислюється про те, наскільки непросто може бути твариною і з чим вони стикаються на життєвому шляху, проживаючи кожен день таке непросте життя.

На цей раз їх чекає безліч випробувань і вони зіткнутися з такими труднощами, які ще зовсім недавно здавалися їм зовсім несуттєвими, і які точно їх не торкнутися. Попереду всіх чекатиме багато захоплюючих моментів, які для деяких мешканців і зовсім стануть фатальними. Всіх чекають неймовірні пригоди, з якими їм доведеться зіткнутися і пережити. Мультфільм Звірі. 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Життя багатьох зміниться, тільки от що насправді їх буде чекати і через що пройдуть всі тварини, які прагнуть знайти себе у великому місті? Чим завершаться їх пригоди на цей раз і кому пощастить більше?

Режисер: Майк Лучіано, Філ Метаріз, Домінік Полчин
Актори: Філ Метаріз, Майк Лучіано, Ніл Кейсі, Кетрін Аселтон, Лорен Лапкус, Меган О’Нілл, Мері Холленд, Демі Мур, Мел Родрігез, Кейт Берлант


загрузка...