Серіал «Їх переплутали в пологовому будинку» описує нічний кошмар будь-якої мами. Багато бояться навіть зімкнути очей, поки маленький клубок лежить поруч в лікарняній палаті. А дізнатися про те, що твоя рідна кровиночка десь в невідомій обстановці зростала довгі роки – як ножем по серцю. І як зрозуміти хто тепер твоя дитина? Один був під серцем, у його венах біжить твоя кров. А інакше ти віддавала всю себе, не спала ночами, притискаючи дитину до грудей. Перед такими питаннями стали дві сім’ї – Кенниш і Васкез.

Відкривається ця страшна таємниця, коли Бей Кенниш на лабораторній роботі розуміє – її група крові не підходить до груп крові батьків. Зробивши аналіз ДНК, сім’я розуміє – відбулася підміна. Твердо вирішивши відшукати батьків Бей і свою доньку, сім’я Кенниш швидко досягає результатів. Виявилося, що їх дочка Дафна практично глуха. Вона живе з мамою Регіною. І, щоб стати ближче один до одного, Регіна з дочкою переїжджає до Кеннишам.

Розбіжності у вихованні ставлять їх у складні умови. Але їм належить виховувати дівчаток, вирішувати проблеми і добиватися справедливості. Серіал Їх переплутали в пологовому будинку 1-5 сезон 2011 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Стів Майнер, Рон Лаґомарсіно, Мелані Мейрон
В ролях: Кеті Леклерк, Ванесса Марано, Констанс Марі, Д. У. Моффетт, Ліа Томпсон, Лукас Грабував, Шон Берді, Райан Лейн, Жиль Маріні, Марлі Мэтлин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress