Джеймс Гордон по закінченні академії надходить на службу в департамент поліції міста Готем. Тут він стає напарником досвідченого детектива, якого звуть Харві Буллок. Незабаром їм доводиться зіткнутися зі складною справою-вбивством містера і місіс Уейн. В ході проведення розслідування новачок знайомиться з сином загиблих Брюсом, що виховується тепер дворецьким Альфредом Пенніуортом. При вигляді хлопчика страж порядку стверджується в своєму бажанні неодмінно розшукати вбивцю. Але зробити це виявляється непросто, тому до напарників приєднується колега Сара Ессен.

Однак це розслідування виявляється не єдиним головним у житті Гордона. Несподівано виникають труднощі з ватажком місцевої банди Фіш Муні, під керівництвом якої злочинці починають робити жахливі злодіяння. Стає ясно, що місто потребує всебічного захисту. Поступово Джеймс зближується з сиротою Уейном, і між ними формується міцна дружба. Серіал Ґотем / Готем 5 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поліцейський хоче виховати в ньому відважну людину, готову боротися за справедливість і спокійний сон городян. У нього з’являється божевільна ідея зробити з хлопчика Темного лицаря – справжню грозу всіх лиходіїв.

Режисер: Денні Кеннон
Актори: Бен МакКензі, Донал Лог, Шон Пеrтві, Девід Мазуз, Морена Баккарін, Robin Lord Taylor, Camren Bicondova, Ерін Річардс, Дрю Павелл, Джессіка Лукас, Кріс Чок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress