Серіал 12 мавп 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожна людина сприймає почуття кохання по-своєму. Одних це ніжне почуття піднімає до небес і робить щасливим на все життя, інші будуть розтоптані в грязі, і закінчують життя. Не завжди людина помічає того, хто насправді любить і поважає його, і, навпаки, намагається тягнутися до того і знайти любов у того, хто просто знущається над ним. Клей Дженсон – учень старшого класу, нічим не відрізняється від своїх однолітків, не красень і не відмінник. Одного разу в його сірої життя відбувається визначна подія.Хлопець виявляє в своїй сумці посилку.

Прийшовши додому, Клей розкриває коробочку і знаходить там аудіокасети. Незабаром він чує голос своєї однокласниці. Може бути, кілька днів раніше він і не став би слухати її. Однак тепер він із завмиранням серця слухає голос тієї, яка кілька днів тому покінчила життя самогубством. Дівчина пояснює, чому пішла на такий гріх. Цьому сприяло 13 причин.

Перед хлопцем складне завдання: йому потрібно з’ясувати, яким чином ці касети виявилися в його портфелі і що хотіла сказати йому однокласниця перед смертю? Серіал 12 мавп 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Гроссман, Магнус Мартенс, Майкл Ваксман
В ролях: Аарон Стенфорд, Аманда Шулл, Кірк Асеведо, Барбара Зукова, Емілі Хемпшир, Ной Бін, Том Нунен, Демор Барнс, Ендрю Гілліс, Тодд Стэшвик


загрузка...