загрузка...


У Берліні орудує синдикат і творить беззаконня, зупинити його, здається, зовсім не просто, проте співробітники поліції не впадають у відчай і намагаються прикласти всі свої зусилля до того, щоб здійснити свій план по затриманню всій угруповання. Щоб з’ясувати про неї якомога більше і зловити на гарячому було вирішено впровадити туди агента. У свій час впав вибір на Тоні і він вирішив, що зобов’язаний докласти максимум зусиль до того, щоб переловити всіх злочинців і змусити їх відповісти по заслугах. Але вирушаючи туди, він ще навіть не здогадувався про те, з чим йому насправді доведеться мати справу, але відступати назад було не можна.

Довгий час роботи під прикриттям не кращим чином відбилося на чоловікові. Йому довелося подивитися на всі жахи, які тільки творяться в кримінальному світі і з кожним днем все це йому подобалося все менше. Він розумів, що більше не може продовжувати працювати з цим усім і повинен піти на відпочинок заради дорогих для нього людей. Він не хотів більше нікого підставляти. Тоні розумів, що зробити задумане буде не легко, але хто ж міг подумати, що під прицілом виявиться його шурин. Серіал 4 квартали 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чоловіка звинувачують у тому, чого він не робив і тепер тільки Тоні зможе довести його невинність. Але чи зможе він врятувати родича поки це ще можливо і не поставити під загрозу життя інших членів сім’ї?

Режисер: Марвін Крен, Олівер Хіршбігель, Озгюр Йилдирим
Актори: Альма Багрясік, Кіда Рамадан, Veysel Gelin, Марьям Зорі, Олівер Мазуччо, Самі Нассер, Тіло Нест, Dirk Nocker, Rauand Taleb, Людвіг Трептов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress