Серіал 46 зниклих 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мурат Гіней вибрав собі професію інженера-генетика з двох причин : знаменитим лікарем-хірургом був його покійний батько і рідна сестра перебуває в коматозному стані, тому що сучасна медицина не здатна їй допомогти. Багато років тому сім’я Гінея-старшого була зруйнована в результаті жахливого злочину, після якого діти залишилися сиротами. До того ж вбивство батьків завдало глибоку психологічну травму дівчинці, яка мучилася, страждала, хворіла і в кінцевому підсумку потрапила в кому. Рішучий, талановитий і дуже амбітний брат присвятив себе генної інженерії, щоб врятувати сестру і витягнути її з коматозного полону.

Десятиліттями професор б’ється над своєю проблемою, паралельно встигнувши вибудувати блискучу кар’єру і заслужити славу провідного світового фахівця в своїй галузі. У Генея є гроші, слава, повага, проте професор нещасний, самотній і похмурий, тому що головного він як і раніше не досяг. Бідолаха Езо досі в комі, а він — геніальний і майже великий, проте абсолютно безпорадний в ситуації з сестрою-коматозницею. І тут раптом після незліченних дослідів і експериментів інженер-генетик здійснює революційний прорив в науці. У своїй домашній лабораторії фахівець виводить експериментальні ліки, які можуть допомогти Езо і сотням тисяч інших пацієнтів.

Але це тільки одна сторона медалі, а інша являє глобальні та національні фармакологічні компанії, яким подібний прорив у медицині абсолютно не потрібен, адже він потенційно позбавить їх бізнесу. Серіал 46 зниклих 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Сердар Акар
Актори: Ердал Бешікчіолу, Ясемін Аллен, Меліс Біркан, Сайгин Сойсал, Беркан Сел, Метін Белгін, Айча Ерен, Селін Улудоган


загрузка...