Ще півстоліття тому в США була заснована телефонна служба, відома нині як служба порятунку 911. Це був перший випадок в міжнародній практиці, коли телефонна служба об’єднувала в собі представників інших служб пожежної, медичної, поліцейської та інших. Ця служба стала організацією, що надає екстрено-невідкладну службу людям, що потребують негайної допомоги. Отримавши дзвінок від абонента, вона відразу ж негайно виїжджає за названою адресою, адже від цього залежить доля людини або групи людей. Оператором в цій службі може бути не кожна людина, а лише спеціально навчений і підготований.

Від його умінь отримати та обробити первинну інформацію залежить дуже багато. Серіал розповість про будні людей, які працюють у службі порятунку. Ситуації, в які доводиться потрапляти героям, найрізноманітніші, але завжди складні і здебільшого небезпечні. Іноді вони бувають просто шокуючими, але час для роздумів у рятувальників немає, як, втім, і готових інструкцій на всі випадки життя. Найчастіше їм доводиться імпровізувати, вигадувати рішення на ходу і швидко втілювати їх у життя.

Втім, у серіалі присутні не лише трагічні та серйозні моменти, в ньому є багато і комічного. А героям крім вирішення чужих проблем ще доводиться вирішувати особисті проблеми. Серіал 911 (1 сезон) (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бредлі Букер
В ролях: Анджела Бассетт, Конні Бріттон, Коріна Мессиа, Бриэль Барбаска, Рейчел Британ, Лондон Чешир, Адіна Де Соуза, Алекс Лойназ, Noelle E Parker, Гевін Стенхаус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress