Цей короткий номер знають всі жителі Америки. Для людей, що потрапили в біду цифри 911 іноді залишаються останнім шансом дочекатися допомоги. Залежно від ситуації, оператор служби порятунку викликає на місце події, лікарів, пожежників або поліцейських. Співробітники цих екстрених служб щодня стикаються з великими і маленькими людськими трагедіями, рятують людські життя і намагаються робити свою роботу добре. Вони постійно мають справу зі злочинцями і самогубцями, нещасними випадками, пограбуваннями, побутовим насильством і навіть приймають пологи. Мало хто замислюється, що у них є інше, особисте життя, свої проблеми і мрії.

Герої серіалу, дуже різні. У кожного з них був свій мотив піти працювати в службу порятунку. Афіна Грант офіцер поліції, чий шлюб переживає не найкращі часи, як і відносини з дочкою. Боббі Неш пожежник з солідним стажем, що відчуває проблеми з алкоголем, що позначається на його посадових обов’язках і відносинах з колективом. Бак його напарник новачок, який поки тільки вчиться. Йому ще належить звикнути і зрозумілий, що врятувати всіх, хто до них звертається неможливо. Він молодий, сповнений енергії і сил. Серіал 911 служба порятунку 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але психологічно йому дуже важко звикнутися з цією думкою. Еббі Кларк, оператор. Вона просто відповідає на дзвінки в колл-центрі, але її робота не менш важлива ніж медиків або рятувальників.

Режисер: Бредлі Букер, Гвінет Хердер-Пейтон, Барбара Браун
Актори: Анджела Бассетт, Пітер Краузе, Олівер Старк, Аїша Хайндс, Кеннет Чої, Рокмонд Данбар, Райан Гузман, Дженніфер Лав Хьюітт, Конні Бріттон, Меріетт Хартлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress