Серіал А тепер — апокаліпсис 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Улісс відчуває страх і потяг до невідомого. Живучи в неспокійний, похмурий час, в галасливому, багатогранному Лос-Анджелесі, хлопець постійно опиняється в тривожних, небезпечних ситуаціях. З-за своєї невгамовної натури, спраглої божевільних пригод, він одного разу може потрапити у великі неприємності, і навіть численні коханці не допоможуть звідти вибратися. Проблема в тому, що Улісс не може пояснити собі, чому так чинить. Але він точно не любить нудно жити, а завдяки травичці, яку герой часто покурює, його існування не можна назвати одноманітним.

Улісс знімає квартиру разом з одним по коледжу. В молодості вони напилися одного разу і зайнялися сексом. Тепер у них дивні стосунки. У Форда є коханка Северин, про яку іноді фантазує Улісс, будучи не абсолютним геєм, як і його приятель. Серіал А тепер — апокаліпсис 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Мріючи раніше стати актором, чоловік залишив спроби домогтися успіху на цьому терені. Останнім часом йому став снитися реалістичний, дивний сон, переконуючи Улісса, що навколо творитися щось дивне.

Режисер: Грегг Аракі
Актори: Еван Джога, Келлі Бёрглунд, Роксана Мескида, Бо Мірчофф, Тайлер Пози, Кріс Аквіліно, Джейкоб Артист, Десмонд Чайм, Івен Харт Брюс, Тейлор Герард Харт


загрузка...