загрузка...


Сучасна людина живе в суспільстві, яке нав’язує йому певну модель поведінки. Часто ми не можемо вийти за рамки своєї свідомості, і мислимо так, як хочуть оточуючі люди. Кожна людина володіє певним набором стереотипів мислення. Всі наші дії будуються за певним сценарієм. Якщо хтось намагається зробити щось неординарне, суспільство не відразу приймає таку людину. Люди вважають, що це не правильно і усуваються від нього. Тому найчастіше визнання приходить тільки після смерті людини.

Рано чи пізно повинна була з’явитися така людина, хто вирішить висміяти стереотипну поведінку, яка притаманна багатьом з нас. Такою людиною став комік Адам. Він ламає наше уявлення про світ. Розповідає цікаві історії і приправляє їх барвистим відеорядом. Хлопець розповідає про породи собак. Пояснює, звідки вони взялися. Розповідає, звідки взялася традиція дарувати каблучку на заручини. Також він повністю намагається змінити нашу думку про різні буденні речі.

Все це вдається йому легко і з гумором. Після перегляду серіалу світ ніколи не буде таким, як раніше. Серіал Адам портить все 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Бріганті, Вінсент Пейон, Джош Рубен
Актори: Еліза Скіннер, Хейлі Норман, Зік Ніколсон, Емілі Аксфорд, Брайан Мерфі, Нік Манді, Калеб Барк, Тімоті Е. Гудвін, Адам Лустік, Адам Коновер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress