Американський драматичний серіал «Turn» став одним з найбільш примітних історичних серіалів за останні десять років. Він оповідає про історичних осіб і справжніх подіях, що мали місце в 1776-1777 р. в Нью-Йорку, районі Сетокет. Молодий, але патріотично налаштований фермер Абрахам Вудхалл, якого грає блискучий актор Джеймі Белл («Біллі Елліот», «Кінг-Конг», «Джейн Ейр») створює шпигунську організацію і вмовляє своїх найвірніших друзів дитинства вступити в неї. Нью-Йорк перетворився у військову базу, яка обслуговує британців.

Генерал Джордж Вашингтон, майбутній президент і батько-засновник, терпить від Великобританії одне принизливу поразку за іншим. Численні програні битви, і, здається, що Америка ось-ось втратить останню надію на незалежність. Лише небагатьом людям судилося переломити хід не тільки кровопролитної війни за незалежність, але і кардинально змінити всю сучасну історію, і серед цих людей знаходиться фермер Абрахам Вудхалл. Серіал Агент 4 сезон (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Першої американської шпигунської організації на чолі з одним відчайдушним, але талановитою людиною було призначено за кілька років відвоювати собі місце на сторінках історії.

Режисер: Джеремі Уебб, Егіль Эгилссон, Ендрю Маккарті
В ролях: Джеймі Белл, Сет Нумрик, Деніел Хеншэлл, Миган Уорнер, Кевін Макнеллі, Берн Горман, Хезер Лінд, Семюел Рукін, Енгус МакФадьен, Джей Джей Філд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress