На що тільки не доводиться йти заради порятунку всесвіту і всього людства від неминучої загрози повного руйнування. В даному випадку свою своєрідну програму з порятунку розробив якийсь сер Реджинальд Харггривс. Саме цей дивовижний чоловік вирішив створити цілий загін суперлюдей, які і будуть рятувати планету від погибелі. Але для початку треба було підшукати тих жінок, які захочуть зробити на світ таких немовлят. Адже починати підготовку з порятунку треба з самих азів. І в середині 20 століття не так просто організувати таку непросту процедуру, яка викликала сумніви у кожної розсудливої людини.

Однак сер виявився людиною непохитною і цілеспрямованою. Через деякий час він все одно знаходить 43 жінки, готових на експеримент подібного роду. У потрібний термін вони подарували світу одночасно 43 немовляти, чия доля була вирішена з перших хвилин появи на світ.

Реджинальд Харггрівс сам взявся за їх виховання і наділив їх такими супер здібностями, про які могли тільки мріяти прості люди. Таким чином утворилася Академія супер людей, яка зробила все можливе, щоб зберегти свою планету. Серіал Академія Амбрелла 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ендрю Бернштейн, Peter Hoar, Еллен Керас
Актори: Aidan Gallagher, Cameron Britton, Eden Cupid, Cameron Brodeur, Ethan Hwang, Том Хоппер, David Castaneda, Роберт Шіен, Emmy Raver-Lampman

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress