Дії картини відбуваються в 80-х роках минулого століття. У центрі сюжету опиняється Маркус Лопес-юнак, вихований у дитячому будинку. Незважаючи на його нелегке життя підлітка, життя приваблює його до нових випробувань. Насправді, він був непоганим хлопцем, але так склалося, що йому довелося навчатися у спеціальній школі, де таких, як він, навчають мистецтву вбивати. У порівнянні з іншими учнями цієї дивної установи, хлопець мав свої погляди і принципи. Завдяки своїй принциповості, герой ставати чужим серед своїх.

Ця риса його характеру спричинить чимало неприємностей, так діти навчаються вбивати, можуть бути набагато жорстокі, ніж самі кровожерливі вбивці. Вони живуть за своїми законами і правилами, які диктує установа, тому Маркусу доводиться бути завжди напоготові. Серіал Академія смерті 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У кожну секунду може статися що завгодно, тому його життя знаходиться під постійною загрозою. Чи зможе підліток витримати такий натиск від своїх соратників і викладачів і відстояти свої переконання?

Режисер: Адам Кейн, Лі Толанд Крігер
Актори: Шиван Вільямс, Тейлор Хіксон, Хуан Грей, Крістофер Хейердал, Бенжамін Ведсворт, Лана Кондор, Марія Габріела де Фарія, Luke Tennie, Ліам Джеймс, Мішель Дювал

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress