Серіал Акт 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джипсі багато страждала в цьому світі. Суворе спостереження матір’ю перетворили панночку в апатичну і асоціальну особистість, не здатну впоратися з ефектом чужорідності соціуму. Вона використовувала для виховання неймовірні і жахливі методи, аж до хімічних розчинів. Жінка настільки сильно зациклилася на примиренні і шліфуванні характеру дівчинки, як не помітила зламаної психіки. Коли історія набула розголосу, то дама вирушила на лікування, а дочка – на освітні курси по соціалізації. Завдяки журналістці Мішель Дін, яка всерйоз вирішила зайнятися справою, вийшло спасти від деспотичного вихователя бідної і зломленої дитини.

За рахунок власних розслідувань, вона показала унікальні навички. Через кілька років, головна героїня змогла стати однією з провідних журналістів держави. Її слово після репортажу зросло багаторазово. Вона наважилася дізнатися про долю тієї малятка, яка дозволила їй піднятися на вершину слави. І виявляє, що вона пропала.

Тепер на її совісті безпеку звільненої з лещат матері панянки. Але кому ж вона потрібна? Або все полягає в самому її походженні. Серіал Акт 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лор де Клермон-Тоннер, Стівен Піт, Адам Аркін
Актори: Патріша Аркетт, Джої Кінг, Хлоя Севіньї, Анна-Софія Робб, Келам Уорсі, Джіні Камерон, Стів Култер


загрузка...