Справжній друг ніколи не кине в біді, підтримуючи в найскладніших життєвих ситуаціях. Будь радості і прикрості можна ділити навпіл, якщо поруч надійний товариш. Такими кращими подругами, готовими і у вогонь, і у воду, були головні героїні – школярки Алекса і Кетті. Вони абсолютно все робили разом, намагаючись весь час проводити вдвох. Вони сиділи за однією партою, разом обідали в їдальні, і навіть уроки робили в парі. Якщо трапиться біда, кожна з дівчаток мчала на допомогу в будь-який час дня і ночі. Але одного разу Алекса поставили серйозний діагноз – рак.

Їй потрібно пройти курс хіміотерапії, що передбачало довге знаходження в лікарні. Спочатку дівчата засмутилися через такий розлуки, але потім знайшли вихід. Кет вирішила відвідувати лікувальні сеанси разом з подружкою, і не кидати її в такій важкій місії, як лікування. Лікарняна палата стане місцем для дівочих розмов, і покаже неможливість розділити вірних людей, що люблять дружити. Які пригоди влаштують собі дві юні авантюристки?

Чи витримає їх дружба настільки важку перевірку на міцність? Не зламається відважна Кетрін, що погодилася всюди слідувати за однокласницею? Серіал Алекса і Кеті 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енді Кэдифф, Тревор Кіршнер, Кеті Гарретсон
Актори: Фін Кар, Тіффані Тіссен, Емері Келлі, Періс Берелс, Мэрит Лейтон, Едді Шин, Джолі Дженкінс, Керрі Мідер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress