загрузка...


Їх професія вимагає максимальної секретності, адже вони – професійні агенти КДБ. Зараз їм належить зіграти сімейну пару середньостатистичних американців, щоб в процесі сімейного життя дізнаватися секретну інформацію. У світі відбувається негласне протистояння між двома великими державами СРСР і Америкою, кожна держава прагне будь-якими шляхами обігнати суперника. Філіп і Елізабет Дженкінс опиняються в передмісті Вашингтона, демонструючи щасливе сімейне життя. У пари двоє дітей, розкішний особняк, вільний час вони проводять в компанії сусідів, які не здогадуються, що видиме благополуччя всього лише ширма.

Насправді молоді люди довгий час працюють на спецслужби СРСР, але уявна легенда допомогла їм стати своїми в чужому для них суспільстві. Підставний шлюб у будь-який момент може дати тріщину, адже парі важко зберегти прекрасні відносини один з одним, емоції б’ють через край, почуття вимагають виходу назовні. Розгалужена мережа інформаторів дає потрібну інформацію, Філіп планує назавжди залишитися в штатах, тоді як Елізабет не може стати корінний американкою. Серіал Американці 6 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ситуація назавжди зміниться, коли в сусідньому будинку з’явиться новий сусід Стен. Працює в структурах ФБР. Йому не складе труднощів обчислити підставних осіб, якщо тільки подружжя ніяк себе не видадуть.

Режисер: Деніел Сакхейм, Томас Гламмі, Кевін Даулінг
Актори: Меттью Різ, Сьюзен Міснер, Елісон Райт, Аннет Махендра, Річард Томас, Кейдріч Селлаті, Лев Горн, Кері Рассел, Холлі Тейлор, Ноа Еммерік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress