Серіал Американка 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Беверлі-Хіллз, 1975 рік. Бонні Нолан – звичайна домогосподарка, яка вирішила присвятити життя турботі про коханого чоловіка і дітей. Її чоловік відмінно заробляє, що дозволяє не турбуватися про сімейний достаток. Героїня навіть відмовилася від власної кар’єри актриси, щоб більше часу проводити з рідними. У цьому році на черговий день народження містера Нолана вона збирається зробити йому шикарний подарунок – президентський Ролекс. Жінка хоче зробити своєму коханому сюрприз, тому домовляється з продавцем про оплату готівкою після відповідної гравіювання годин.

Свято обіцяє обійтися в ціле стан, але хіба не цього гідні представники вищого кола? Бонні неймовірно щаслива, але постійно замислюється про рівність чоловічої та жіночої статі. У денний час доби, коли чоловік на роботі, вона розмірковує про усталеному порядку речей. Їй незрозуміло, чому жінки повинні завжди знаходитися позаду чоловіків і підтримувати їх, забуваючи про власні інтереси? Серіал Американка 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ситуація приймає несподіваний оборот, коли їй стає відомо про зради коханого. Їх шлюб розпадається, і перед Нолан виникає безліч життєвих питань, на які непросто розшукати відповіді.

Режисер: Алекс Хардкасл, Алетея Джонс
Актори: Дженніфер Бартельс, Макенна Джеймс, Лія МакХью, Алісія Сільверстоун, Мена Суварі, Шайєнн Джексон, Тобіаш Єлінек, Диандра Лайл, Джеймс Таппер, Джонатан Чейз


загрузка...