Серіал Американська історія жахів 8 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал «Американська історія жахів 8 сезон» познайомить глядачів з життям звичайних людей. Вони, як і інші громадяни своєї країни, прагнуть до поліпшень і готові піти на багато чого, щоб в результаті досягти заповітної мети. Однак далеко не завжди мрія може принести позитивний результат. Саме подібна історія відбувається з талановитим психоаналітиком Діланом Харманом. Чоловік по дурості закручує роман з симпатичною особою і випадково про цьому зв’язку стає відомо його дружини Вів’єн.

Намагаючись зберегти сім’ю, головний герой вирішується на переїзд і, продовжуючи дивитися серіал «Американська історія жахів» онлайн, в цьому легко можна переконатися. Ці люди купують недорогий будинок, який потребує капітального ремонту і сподіваються, що тепер їхнє життя почнеться з чистої сторінки. Однак події минулого не дозволяють героям дихати спокійним життям. Також проблеми починаються, коли примари колишніх власників вирішують виселити нових мешканців і готові піти на все, щоб задумане здійснилося.

З кожним днем життя героїв починає нагадувати справжній пекло і незрозуміло, чи зможуть люди відшукати правильний вихід зі сформованої ситуації. Серіал Американська історія жахів 8 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бредлі Букер, Альфонсо Гомес-Рехон
В ролях: Еван Пітерс, Сара Полсон, Деніс О ‘ Хер, Кеті Бейтс, Джессіка Ленг, Анджела Бассетт, Лілі Рейб, Френсіс Конрой, Шайен Джексон, Адіна Портер


загрузка...