загрузка...


Цей захоплюючий драматичний серіал порадує глядачів історією в жанрі антології. При цьому кожен сезон буде розповідати нову історію жахів в американському стилі. Глядачі дізнаються про найпохмуріших і темні сторінки американської історії, події будуть розвиватися в різних містах, в різні епохи, але при цьому завжди буде місце для справжніх жахів і містики, від якої кров замерзає в тілі. Перший сезон розповідає про сім’ю Хармон, яка перебралася до іншого міста, щоб почати все спочатку.

У них були на це свої причини, так що тепер вони будуть жити у великому старовинному особняку, який таїть свої секрети. В цьому немає нічого дивного, тому що в цьому будинку сталися жахливі речі і його колишні мешканці так і не знайшли спокою після смерті. Історія буде захоплюючою і хвилюючою. Крім того наступні сезони розкажуть лякають історії, в яких розповідається про психіатричній клініці, в стінах її відбуваються жахливі речі, а також про шабаші відьом і інших неймовірних місць і подій. Серіал Американська історія жаху 7 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не пропустіть продовження цієї історії, тому що новий сезон буде справжньою американською історією жахів. Міські легенди, історії про злих духів і примар, містика в чистому вигляді. Все це знайшло відображення в цьому серіалі.

Режисер: Бред Фелчак, Райан Мерфі
В ролях: Сара Полсон, Еван Пітерс, Лілі Рейб, Френсіс Конрой, Таісса Фарміга, Габурі Сідібе, Кеті Бейтс, Джессіка Ленг, Петті Люпон, Анджела Бассетт, Емма Робертс, Джеймі Брюер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress