Серіал Американська історія злочинів 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінець 90-х років. Жителі Сполучених Штатів бурхливо обговорюють справу Сімпсона. Молодий чоловік, якого ще недавно знали, як самого обдарованого і талановитого чоловіка, який зумів прославитися, тепер засуджували. Адже стало відомо про те, що загальний улюбленець публіки головний підозрюваний у справі про жорстоке вбивство двох осіб. Увага преси була прикута виключно до цього резонансного злочину, тому люди на якийсь час забули про інших гучних скандалах. Адвокат, якого найняла сім’я зірки, багато разів виступав перед репортерами, запевнив їх у тому, що його клієнт невинний.

Однак, незважаючи на його запевнення, громадськість обурювалася. Суд, який негайно почався над підозрюваним, затягнувся на тривалий час. Адже докази, наданий обвинувачем, можна було витлумачити двояко, і захисник скористався цим. Ситуацію серйозно ускладнює і той факт, що свідчення сусідів, які виступали свідками, були вкрай дивними і неточними. Але причетність молодика доводили і закривавлені рукавички, які були знайдені у нього.

І даний факт схиляв суддю і присяжних до думки, що підсудний далеко не так безгрішний, яким його виставляє адвокат. Серіал Американська історія злочинів 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ентоні Хемінгуей, Райан Мерфі, Джон Сінглтон
В ролях: Стерлінг К. Браун, Кеннет Чої, Крістіан Клименсон, Кьюба Гудінг мл, Брюс Грінвуд, Нэйтан Лейн, Сара Полсон, Девід Швіммер, Джон Траволта, Кортні Б. Венс


загрузка...