У центрі сюжету серіалу, який виходить на екрани не перший рік і завоював серця глядачів, знаходиться не одна, а цілих три американських сім’ї. Природно, кожна з них неповторна, що має свої порядки і примхи. Незважаючи на це, разом вони є відмінною дружною командою, кожен з членів якої готовий заради інших багато. На чолі цієї команди знаходиться, безумовно, Джей Прітчетт, літній батько, який має свій бізнес. Недавнє розлучення з дружиною не розчарував і не засмутив його, він швидко знайшов їй заміну в особі молодої і пристрасної офіціантки на ім’я Глорія. Дуже скоро вона стала його новою дружиною.

Утримати таку красуню, яка набагато молодше його, Джею буде непросто, доведеться напружитися, тим більше що у нього є син. Але він знає свою справу і незабаром у них з’являється спільний син. Старша його дочка давно заміжня і виховує з чоловіком трьох діточок. Втім, з дочкою Джею набагато простіше, ніж з сином Мітчелом, який має нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Серіал Американська сімейка 10 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але хіба відмовишся від кровного сина, який має партнера, з яким він удочерив дівчинку в’єтнамської національності? Родичі, незважаючи на радикальні відмінності, пов’язані тісними сімейними узами.

Режисер: Гейл Манкузо, Стівен Левітан, Майкл Алан Спіллер
Актори: Ед О’Ніл, Софія Вергара, Джулі Боуен, Тай Бурелла, Джессі Тайлер Фергюсон, Ерік Стоунстріт, Ріко Родрігес, Нолан Гоулд, Сара Хайланд, Аріель Вінтер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress